Продакт-менеджер Кто Такой И Что Делает

У статті про аналіз цільової аудиторії ми розповідаємо, як проаналізувати споживачів за чотири кроки, та даємо гайд із питаннями для глибинного інтерв’ю. Продакт-менеджер – це людина, яка відповідає за кожен аспект продукту під час запуску та після релізу. У цьому йому допомагають розробники, маркетологи, аналітики, дизайнери та тестувальники.

А в корпораціях отримати стабільну роботу, привабливий рядок в резюме і work-life stability. В статті чи повинен продакт програмувати ми розповідаємо про те, які технічні навички варто розвивати продакту, і даємо добірку ресурсів для їх вивчення. По суті, стати продукт-менеджером може кожен, хто має необхідні особистісні якості, може швидко перебудовуватися і знаходити нові шляхи вирішення. На сьогоднішній день існує чимало курсів, семінарів, книг, блогів для тих, хто вирішив стати спеціалістом із створення нового продукту. Продакт-менеджер — це людина, яка повністю контролює процес і несе відповідальність за створення нового продукту.

Хто такий продакт-менеджер

Ви розраховуватимете CPU, ARPU і ROMI, щоб оцінити прибутковість продукту. Також ви будете відслідковувати ефективність кожного етапу вирви, рахувати конверсії та шукати bottleneck. Ви вестимете документацію за кожною версією продукту, описуватимете всі тестовані гіпотези. Ви будете складати User Stories та Acceptance Criteria. Потрібно розуміти, чи буде продукт приносити прибуток. Ви розраховуватимете витрати на залучення одного користувача (CAC — Customer Acquisition Cost) і дохід з цього користувача (LTV — Lifetime Value).

Как Стать Продакт-менеджером

Професіонал, що вміє створювати гастрономічні шедеври, перед якими не встоїть жоден ласун. В Україні попит на продакт-менеджерів менший, але він є. Щотижня на HeadHunter публікується близько one thousand вакансій продакт-менеджера. У телеграм-каналі ми приготували вам стартер пак справжнього продакт-менеджера. Перейдіть та оцінюйте, наскільки ви підходите під цей опис.

Хто такий продакт-менеджер

Від його рішень залежить успішність продукту та прибуток компанії. Зараз інвестори хочуть бачити у продукті штучний інтелект. Джек обговорив можливість додати ІІ з розробниками. Використання технології займе багато часу, але це реально.

Что Делает Продакт-менеджер И Зачем Он Лично Вам

У наступному блоці розберемо, який кар’єрний шлях чекає продакту-початківця. Про переваги та недоліки кожного варіанту читайте у нашій статті про типи IT-компаній. Ця інформація допоможе вибрати відповідну компанію залежно від ваших цілей.

Вам потрібно вміти оцінювати обсяг та динаміку зростання ринку. Це необхідно, щоб розробити реалістичну Go To Market Strategy. Якщо ви не любите планувати все наперед і не вмієте бачити глобальну картину, краще відмовитись від роботи продактом. Продакт-менеджер часто взаємодіє з колегами – проджект-менеджером, маркетологом, аналітиком, UX-дизайнером. Він ставить завдання, влаштовує брейншторми, вирішує конфлікти. Він відповідає за додаток із доставкою продуктів під рецепти.

Великий гайд, в якому ми даємо рекомендації щодо вибору онлайн-курсів.

Девелопер

Ще його називають продукт-менеджером, менеджером або директором із продукту, або просто продактом. Якщо відчуваєте, що готові заглиблюватися далі, https://wizardsdev.com/ розглянемо які навички мають бути у продакт-менеджера. Подивимося, який досвід допоможе якнайшвидше отримати роботу продакт-менеджера в IT.

Хто такий продакт-менеджер

Робота у продуктовій команді на іншій позиції буде плюсом. Також він розуміє, як взаємодіють різні фахівці у команді та у кого яка зона відповідальності. Ми розібралися, які навички мають бути у продакт-менеджера та куди зростати далі. Поговоримо про те, який досвід допоможе швидше увійти до професії. Такі продакт-менеджери добре розуміють технологічний стек продукту.

Кар’єрний шлях продакт-менеджера відрізняється від шляху маркетолога чи програміста. Тут немає строгого поділу на Junior, Middle та Senior. Навіть продакт-менеджер-початківець — це повноцінний продакт, який відповідає за конкретний продукт або його частину. Тепер ви знаєте, які навички мають бути у продакт-менеджера.

У наступному блоці ми розповімо, скільки може заробляти продукт і в яких компаніях працювати. Вам потрібно розуміти, яку частку ринку займають конкуренти, що відрізняє їхні продукти, які є переваги та недоліки. Це допоможе побудувати позиціонування, яке відрізнятиме вас від конкурентів. Продакт-менеджер — це той, хто щодня ставить завдання людям, які краще за нього виконують свою роботу.

Хто такий продакт-менеджер

Команда склала величезний перелік, який було неможливо продати. Джек проаналізував конкурентів, провів глибинні інтерв’ю з аудиторією, визначив цінність товару. Вийшло скласти реалістичний список фічів для першої версії. Незалежно від сфери роботи, продукт-менеджер створює певний товар.

Проджект И Продакт

У ВНЗ такої спеціальності як продукт-менеджер немає. У деяких університетах почали з’являтися програми, спрямовані на навчання product-manager у певній сфері. Ця професія доступна випускникам факультетів маркетингу, управління, економіки, реклами, торгівлі, туризму, ІТ тощо. У разі потреби професіонал зможе швидко перебудуватися та змінити напрямок роботи. Для успішної роботи продукт-менеджер повинен бути креативним, стресостійким, вміти аналізувати та володіти системним мисленням.

  • А в тих, що займаються замовленнями від інших компаній, частіше працюють проджект-менеджери.
  • Вам потрібно вміти оцінювати обсяг та динаміку зростання ринку.
  • Він керуватиме командою продакт-менеджерів і працюватиме над довгостроковим баченням продукту.
  • В середньому «Продакт-менеджер» в Україні заробляє грн.
  • Якщо ви тяжко переносите невдачі і боїтеся робити помилки, подумайте кілька разів, перш ніж йти в продакт-менеджмент.
  • Подивимося, який досвід допоможе якнайшвидше отримати роботу продакт-менеджера в IT.

У статті про розв’язання конфліктів ми розкриваємо п’ять несподіваних способів на прикладі життя продуктової команди. Про підготовку експериментів та аналіз результатів ми розповідаємо у статті 10 соромних питань про Growth. У статті про data-driven Product Manager вакансії гіпотези ми вчимося формулювати гіпотези за п’ять кроків на прикладі RPG ігри та даємо безкоштовний шаблон для їх систематизації. На підставі даних вам належить робити логічні висновки, формулювати гіпотези та перевіряти їх експериментально.

Якщо ви запитаєте різних продакт-менеджерів про те, чим вони займаються, то отримаєте різні відповіді. Навчальні кейси в портфоліо можна доповнити своїм проектом. Це буде вашою перевагою при доборі на роботу. У статті про Pet Project ми даємо докладний гайд створення свого проекту.

Deixe um comentário